Ekologické může být zároveň levné

V současné době je stále více zodpovědných firem a společností, které se snaží upřednostňovat ochranu životního prostředí před možností dosáhnout maximálních výdělků. Proto vyrábějí produkty převážně z materiálů, které jsou šetrné k přírodě.

eko

  • Pokud se rozhodujete pro renovaci svého bytu, možná, že na nějaký takový výrobek také narazíte.
  • Obklady do kuchyní, koupelen i okolí domácích krbů, je možné si pořídit z takzvaného tvrzeného kamene.

Tento výrobek je z devadesáti procent vytvořen pomocí přírodních složek. Což znamená, že se na jeho konečném výsledku podílely granuláty (drcená žula, křemen, zrcadla), plniva (mikromletá křemenná surovina), pojiva (polyesterová pryskyřice) a barevné pigmenty anorganického charakteru.

V tomto případě není ekologie jen prázdné slovo

Pro firmu, která vyrábí technický kámen, se otázka ochrany životního prostředí stala doslova prioritou. O tomto faktu svědčí i to, že získala celou řadu certifikátů, které to dokazují. S ochranou životního prostředí to myslí společnost skutečně vážně. Nejen přímo vyráběné materiály a produkty, ale i obalový materiál je stoprocentně recyklovaný PE nebo kartonový papír.

zeleň

  • Umělý kámen a zároveň i další produkty řady Technistone splňují nepřísnější kritéria a normy.
  • To platí i v oblasti látek, jež jsou obsažené v používaných materiálech, a které by se mohly uvolnit do ovzduší a mít tak negativní dopad na přítomné osoby v uzavřených prostorech.

Výrobky, které patří například do kategorie BIO anebo ty, které jsou určeny pro osoby alergické, mají většinou jednu společnou vlastnost. Tou je vyšší cena. V tomto případě je tomu naopak.

  • Firma už se ochranou životního prostředí zabývá dvacet let a za tu době se posunula o velký krok kupředu.
  • Produkty, které jsou ekologické, jsou zároveň i cenově výhodné.