Dívčí ¾ legíny jsou ideální na teplé dny

Legíny jsou jedním z nejoblíbenějších kousků každého dívčího šatníku. Jsou tak pohodlné, měkké, nikde nedřou a nikde neplandají, dá se v nich vyrazit do školy, do kina a na kolo, prostě takové univerzální oblečení, které je hned natažené a nemusíte se zdržovat se zapínáním zipu, hned zase stažené, když se vypere, tak rychle uschne, žehlit se nemusí, jen se stáhne ze šňůry a můžete zase běžet. Je pravda, že tento oblíbený kousek je v jedné permanenci, prostě je denně vystavován napínání, natahování, slunci, dešti a hlavně neustálému přepírání, takže nám dřív nebo později vypoví službu, prošoupe se, praskne ve švech, nebo vybledne.

legíny

Abyste se vyvarovali rychlého opotřebení, je třeba si vybrat legíny kvalitní, které něco snesou, jsou poctivě ušité z kvalitní látky a kvalitními nitěmi, takže nás tak rychle neopustí a budou nám sloužit opravdu dlouho. Na léto jsou pochopitelně ideální dívčí ¾ legíny https://www.disstyle.cz/capri-leginy, do teplého počasí jsou vhodnější než dlouhé. V nich můžete trávit celé dopoledne ve školní lavici a odpoledne s kamarádkami v parku, nebo se jen tak courat městem. Materiál legín se krásně přizpůsobí tělu, natvaruje a pozvedne zadeček a vyšší pas vaší postavu nádherně zeštíhlí.

legíny

Protože jsou nabízeny ve více velikostech, vyberou si opravdu všechny dívky, ať štíhlé jako proutek, tak slečny plnoštíhlé. Legíny jsou nabízeny ve více barevných variantách. Klasika černá, která se výborně kombinuje s jakýmkoli topem, ale i veselá červená, nebo krásně jemná korálová barva, která se ideálně hodí pro mladé slečny. Nechybí ani bílá barva, která sice není nejvhodnější na výlety do přírody, kde často posedíme přímo v mechu nebo na pařízku, ale je tak elegantní, že se výtečně hodí na akce společenské, pokud si přes bílé legíny natáhnete ještě sukni, můžete vyrazit na párty s přáteli, nebo do kina.