Nabízíme profesionální služby v oblasti účetnictví po celé Praze

Podnikáte a valí se na vás administrativa všemi směry. Musíte měsíčně kontaktovat okresní správu sociálního zabezpečení, všechny zdravotní pojišťovny, kde jsou vedeni vaši zaměstnanci, finanční úřad. K tomu se přidává školení zaměstnanců ohledně bezpečnosti práce a další nezbytná školení, prověrky, audity a máte pocit, že už nestíháte?

únava podnikání

Začali jste podnikání s pár zaměstnanci, ale natolik se vám – naštěstí – vede, že ale nezvládáte výpočty mezd a záležitosti s tím spojené? Už dávno jste přišli na to, že sami vše nezvládnete a je potřeba delegovat povinnosti i na druhé? Jen ještě nevíte, komu mzdové účetnictví spolu s personálními záležitostmi svěřit?

Pak vám nabízíme naše služby pro mzdové účetnictví Praha. Jsme připraveni ze dne na den převzít vaše povinnosti a začít je plnit se vší zodpovědností, kterou tato práce vyžaduje.

Jsme rodinná firma, která na trhu působí od roku 1997 a není nezajímavé, že naším společníkem je daňový poradce, člen Komory daňových poradců.

daňový poradce

Jednatel naši firmy a druhý společník jsou držiteli certifikátu účetního experta, který uděluje Komora certifikovaných účetních. To vše a naše bohaté zkušenosti, které neustále doplňujeme průběžnými profesními školeními, zaručují kvalitu zpracování účetnictví, které vedeme našim klientům.

Sejmeme z vás neúměrnou zátěž ve formě zpracování veškerého mzdového účetnictví, personalistiky, daňových přiznání a daňové evidence spolu s rekonstrukcí účetnictví, kde nabízíme zcela profesionální přístup.

Zajistíme účetnictví jak drobným podnikatelům, tak i středním firmám. Jsme vždy k vašim službám, poskytneme i urgentní konzultaci na telefonu. Emaily vyřizujeme obratem, nejdéle do druhého dne, nikdy na nic zdlouhavě nečekáte. Rychlost a přesnost je odrazem naší práce, kterou stále děláme s chutí a radostí. Navíc upřednostňujeme naprosto profesionální, ale přátelský přístup plný porozumění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup