V Praze na dobré adrese

To se občas stává. Dostanete nabídku, která na první pohled vám může vytrhnout trn z paty, ale v okamžiku, kdy si už chcete plácnout, zjistíte, že není všechno tak jak vám bylo předkládáno.

Mám tím na mysli záležitosti kolem pronajímání virtuálního sídla. Vždy si nejdříve prolustrujte adresu, na které je vám sídlo nabízeno. A to i v případě, že pro předmět vašeho podnikání není nejdůležitější sídlit na adrese komerčních institucí mezi významnými firmami. Přece jen mít sídlo někde v rozpadlém domě, který sousedí s hromadami zapáchajících odpadků, není nejlepší vizitka pro společnost, ať už se věnuje v podnikání čemukoliv.

Sídlo v Praze

Přitom cenový rozdíl mezi barákem na odstřel a lukrativní adresou není nijak závratný. Například sídlo firmy v Praze levně https://www.companiesandoffices.cz/sidlo-spolecnosti/, lze získat na našem webu. Jak zjistíte na webové prezentaci, za poměrně málo peněz získáte hodně muziky. Poštovní služby, kancelářské služby, možnost zapůjčení místností a další. To zní přece dobře, ne?

Ale konkrétně. Co se týká těch poštovních služeb. Předpokládá se, že na adresu vaší společnosti s ručením omezeným budou chodit poštovní zásilky. Obyčejná psaní, doporučené psaní a třeba i balíky. Všechny zásilky mohou být uloženy. Nebo uloženy, potom naskenovány a v PDF souborech zaslány na požadovanou e-mailovou adresu. Další možností je přeposílání přijaté pošty na udanou poštovní adresu. Tyto poslední dvě služby jsou samozřejmě za příplatek, ale není povinné je čerpat.

Prostory k zapůjčení

Další výhodou pronájmu sídla společnosti u solidní firmy je i možnost zapůjčení prostor v případě, že klient potřebuje čas od času přece jen kancelářskou místnost. Může se jednat o potřebu jednání s obchodními partnery nebo úřady. Dokonce když klient potřebuje provést prezentaci před více zákazníky, může si zapůjčit konferenční místnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup