Služby finančního poradce

Finanční poradce je člověk, který by měl lidem pomáhat s jejich financemi. Lidé mnohdy mají pocit, že finanční poradce je naprosto zbytečný, že takového člověka určitě nepotřebují. Existují také dvě skupiny lidí.
označení na výpočtech
První skupina odmítá jakékoliv pojistky, nechce nic platit, všechno je naprosto zbytečné, nebudou přece platit pojišťovnám zbytečné peníze, protože jim se stejně nic nestane. Spořit si? A na co, však já se důchodu stejně nedožiju, a radši si koupím věci teď, než abych se vzdával části peněz, které bych mohl ušetřit.  Ano, výmluv je opravdu hodně. Jsou ale tyto výmluvy správné? Bohužel příliš ne!
Druhá skupina lidí má vše pojištěné a zajištěné.Odkládá si alespoň nějakou částku, takže se snaží i šetřit a nějak funguje.
balíčky peněz v kufru
Ať už spadáte do první nebo druhé skupiny, jistě můžete služby finančního poradce využít. Jestliže jste člověk, který nemá uzavřené nic, finanční poradce vám může dokonale vysvětlit situaci, co by se mohlo všechno stát a jaké máte možnosti, abyste mohli být zajištění alespoň částečně za málo peněz. Jde o to, že se vás pokusí alespoň částečně zasvětit do tajemství finanční gramotnosti, kterou mnoho českých obyvatel stále ještě postrádá. Jestliže již máte uzavřené pojistky a žádné další nechcete, máte pocit, že finančního poradce nepotřebujete, protože on vám přece bude nutit další a další věci, které jednak nechcete a jednak už vám na ně nezbývají peníze. Také se mýlíte! Finanční poradce je tady od toho, aby prozkoumal vaši situaci, prohlédl vaše aktuální smlouvy. Jeho cílem je vnést do vašich finančních záležitostí řád. Tudíž s vámi provede finanční analýzu vaší rodiny, kde zjistí, kolik měsíčně vyděláte, a jaké jsou vaše měsíční výdaje. Po prostudování vašich smluv vám může nabídnout třeba nějaké lepší a levnější varianty, tím pádem vám může ušetřit i nějakou tu korunu.
Další výhodou je, že pokud si se svým finančním poradcem padnete do oka již od začátku, můžete s ním spolupracovat po celou dobu, co to budete potřebovat. Kdykoliv budete muset provést nějaké změny, uzavřít novou pojistku, řešit pojistnou událost, uzavřít nové spoření, řešit hypotéku či úvěr a další a další věci, můžete zavolat tomu jedinému člověku, poradit se a řešit to s ním. To je opravdu výhoda, protože nemusíte lítat po pobočkách, kde vás mohou snadno obrat, pokud jsou pro vás tyto věci naprosté tabu a nerozumíte jim. Jestliže svému finančnímu poradci věříte, je to nejlepší možná situace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup