Příbytek nejen pro návštěvy

Posedět si na zahradě za každého počasí určitě nepůjde bez vhodného příbytku. Jak to ale vyřešit, když chceme být venku, a přesto schovaní před slunečním žárem nebo nepříjemnými kapkami deště? Pokud bychom si pořídili klasický zahradní domek, pak bychom si venkovního vzduchu opět příliš neužili. To už můžeme rovnou zůstat doma. Pro účely venkovního posezení si lidé nechávají budovat venkovní pergoly, které stojí buď samostatně ve vhodném koutku zahrady, nebo mohou být i přímo připojené k některé části domu.
§ Výhody těchto konstrukcí ocení s největší pravděpodobností všichni obyvatelé domu.

kemp

§ Maminky i tátové na rodičovské dovolené mohou svým ratolestem dopřát pobyt na čerstvém vzduchu bez toho, že by se obávali o jejich bezpečnost.
– V klidu si mohou popíjet kávu, a přitom dohlížet na to, jak se jejich děti baví.
Tento příbytek je vítaný i v případě, že přijede nečekaná návštěva a vy nemáte doma právě dokonale naklizeno. Stačí malé pohoštění a venkovní přístřešek se promění v útulnou domácní kavárničku.

Přístřešek pro venkovní grilování

Své využití našly zahradní pergoly i při různých grilovacích akcích, které se u nás v hojné míře rozmáhají. Což je jistě pozitivní, protože to zlepšuje sousedské vztahy. Není ani problém tento zahradní prvek zastřešit.

pergoly

o Je ale zapotřebí mít dostatečnou dávku vkusu, abychom si na zahradě nevytvořili spíše nevzhlednou boudičku, do které sluníčko nezavítá.
Odborníci proto doporučují zastřešení moderními zatahovacími stínícími prvky. Pohyblivé stínící prvky, na které je použitý moderní materiál, by neměly narušit ráz celé konstrukce. K těmto účelům se používají například polykarbonátové desky nebo bezpečnostní tvrzené sklo. Jestliže si nejsme jisti, který materiál lze kombinovat, je určitě lépe poradit se s odborníky, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup