Nebankovní hypotéky

Dostali jste se do svízelné až svazující situace? Banka vás odmítla? Nechtějí vám poskytnout půjčku? V tom případě máte ještě jinou možnost, využít nebankovní hypotéku https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/nebankovni_hypoteky/.
Mezi hlavní důvody, proč banky odmítají své klienty, patří:

podpis smlouvy

  1. Negativní bankovní či nebankovní registry – čili záznam v registrech dlužníků.
  2. Nebo to může být nízký příjem klienta – čili si banky prověřují bonitu svých klientů.

V obou případech nastává problém, že pokud tyto podmínky v bance nesplníte, stanete se pro ně nežádoucím klientem a banka vás může odmítnout. Nevěšte hlavu, vše se dá velice snadno vyřešit. V dnešní době jsou zde zákonné postupy, jak získat finance, například formou hypotéky i v nebankovním sektoru.

Mějte vše pod kontrolou

  1. Rychlé schválení, žádné papírování

Velkou výhodou těchto nebankovních hypoték zůstává rychlost vyřízení. Celý proces je velice krátký a vše je vyřízeno během pár dní. Dokonce je možné sjednat schválení do 24 hodin. Vše totiž probíhá přes internet, takže se nemusíte zdržovat nějakými schůzkami a zdlouhavým papírováním. Už nemusíte měsíce čekat na své peníze.

  1. Máme podobný úrok jako v bance

Podmínky jsou často podobné těm, které znáte z běžných bankovních institucí. Úrok je velice nízký. Specializujeme se na klienty, kteří mají záznamy v registrech dlužníků. Jak v těch bankovních tak v těch nebankovních. Půjčit si mohou i podnikatelé. S těmito penězi můžete zaplatit exekuce, vymanit se z dluhů nebo z jiných nevýhodných půjček. Zkrátka získáte peníze a nemusíte na nic odpovídat, ani na to, jak je využijete nebo co si s nimi koupíte.

úspory

  1. Neplatíte žádné poplatky předem

Předem žádné peníze neplatíte. Půjčku je možné splácet až 30 let. Platíte velice nízké splátky. Je zde také možnost jejich odkladu. Běžná úroková míra se pohybuje od 7% p.a. pro klienty, kteří právě záznamy v registrech již mají. Pro ty ostatní jsou půjčky ještě výhodnější a je možné sjednat úrok již od 4% p.a. Takže pokud záznam nemáte, pak na tom rozhodně ještě více vyděláte.