Nejzábavnější aplikace, které zaženou nudu

1. BALDIFY
Aplikace Baldify nezaznamenala takový úspěch jako ty, které vás na fotografii například udělají staršími, nebo vám přidají pár kil navíc. V zásadě ji lze ovšem považovat za skrytý klenot. Vyzkoušejte si tedy různé druhy účesů, nebo se bez bázně seznamte se svou budoucností.
android technologie
 
2. SPIRIT STORY BOX
Verze 2.0. nahradila původní hrací desku prostřednictvím jednoduchého rozhraní a algoritmů, které překládají energii příslušných duchů do slovní podoby.
 
3. HOLD THE BUTTON
Již samotný název vypovídá o všem: je potřeba držet stisknuté tlačítko. Jedná se o hru tak jednoduchou, jaké je její herní rozhraní, která přináší útěchu a potěšení lidem, kteří si sami o sobě myslí, že nejsou dobří v žádném oboru lidské činnosti, ovšem na rozdíl od ostatních mají mnohem více trpělivosti a volného času.
 
4. RUNPEE
Tato aplikace je koncipována tak, aby navýšila váš prožitek z volného času, a to konkrétně při návštěvě kina. Jakmile vám totiž obří krabice popcornu a nápoj budou předávat účet k zaplacení, Runpee vám oznámí, kdy přesně odejít ze sálu a běžet na toaletu. Při uvádění názvu filmu na začátku promítání proto uvažte všechny nedůležité okamžiky příběhu, abyste nepřišli o opravdu důležité pasáže.
 puberťačka s mámou
5. SMARTIFY
Aplikace mnoha uživatelům známá jako takzvaný shazam umění (podle aplikace Shazam určené pro rozpoznávání hudebních skladeb), která rozpozná každé dílo nebo fotografii, na které při svých cestách narazíte.
 
6. HELIO
Proměňte svůj hlas v hlas šmouly, aniž byste k tomu potřebovali balónky nebo láhve naplněné heliem. Okamžitý výbuch smíchu je v tomto případě zaručen.
 
7. V FOR VOODOO
Všem lidem, které nemáte příliš v lásce můžete díky této aplikaci přisoudit celou řadu špatných vlastností a také nasadit voodoo panence svou vlastní tvář. Nelze ovšem zaručit, zdali se výsledné efekty projeví i v reálném světě.