Kvalitní služby pro motoristy

Jak již bylo řečeno, pravidelná péče o vozidlo, zajistí jeho bezchybný provoz a užitek, po mnoho let. Když se o vozidlo dobře staráte, nemusíte se obávat, že se na automobilu vyskytne nějaká závada, zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete.
zadní světla auta
Pravidelným servisem a kontrolou se nejen udržuje vůz v dobrém provozním stavu, ale často se při prohlídce objeví banální závada, která by mohla vyústit i ve velmi nepříjemnou záležitost. Taková oprava by pak mohla zamezit užívání vozidla i na delší dobu, a také cena za opravu by byla vyšší. Proto je třeba myslet na vhodnou prevenci.
dívka na recepci
Motoristé v Jižních Čechách mají tu výhodu, že zde působí celá řada autorizovaných servisů. Například v Písku mohou majitelé vozidel Škoda, Volkswagen či Opel využít kvalitních služeb firmy Karel Frolík – AUTOSERVIS.
Karel Frolík – AUTOSERVIS, je rodinná firma s dlouholetou zkušeností, neboť na našem trhu působí již od roku 1991. Zárukou kvality je certifikát kvality ISO 9001:2008 i tisíce spokojených zákazníků, ke kterým můžete patřit i vy.
Karel Frolík – AUTOSERVIS zajišťuje pro motoristy veškeré služby, týkající se prodeje nových vozidel, výkupu a prodeje ojetých vozidel, samozřejmostí je prodej originálních náhradních dílů značek ŠKODA AUTO, VOLKSWAGEN a OPEL.
děvče a autoservis
Přidanou hodnotou firmy je také záruční i pozáruční servis, přičemž samozřejmostí je použití kvalitních originálních náhradních dílů a moderních technologických postupů. Také personál firmy je na vysoké úrovni, neboť je neustále proškolován, podle aktuálních trendů, aby byl svým zákazníkům vždy k dispozici a dokázal reagovat na jejich potřeby. 
Firma nabízí také pneuservis, pneuhotel, zajištění STK, v provozu je i nová myčka a v neposlední řadě, mohou motoristé využít i různé sezonní akce a další benefity.
Program Šeková knížka je velmi oblíbeným benefitem, který je připravený pro vozy ŠKODA staré čtyři a více let. Zároveň pokračuje úhrada kontroly nově zakoupeného ojetého vozu ve výši 400,- Kč bez DPH. Přijeďte si i vy, pro aktuální Šekovou knížku.
Pokud jste majitelem vozidla Volkswagen, tak ani vy nepřijdete zkrátka, neboť je pro vás připraven Plus plán – knížka plná slevových poukazů, které můžete využít na servisní úkony.