Fotit se můžete i netradičně

Fotograf je profesionál, který ví, jak se chová světlo a stín na fotkách. Nikdy se vám nestane že by fotka od fotografa byla rozmazaná, vždy totiž vypadá velmi dobře. Většina fotografů má také nějaký kontakt na vizážistu a stylistu kteří vás upraví tak že budete k nepoznání.
brýlatý fotograf

Jen tak pro zábavu

Můžete se převléci do historického kostýmu nebo svléknout do spodního prádla a nechat nafotit intimní soukromé fotografie pro vašeho partnera. Fotografování můžete také využít k příležitosti nějaké oslavy nebo narozenin. Fotit se můžete s maskou nebo v paruce. Fotografii můžete využít následně k vytvoření kalendáře na zakázku nebo si ji nechat zvětšit do velikosti obrazu.
Focení už dávno není o tom nechat zvěčnit jen významné momenty v životě, ale je to prostředek zábavy. Profesionální fotografie můžete například sdílet na sociálních sítích a bavit tím svoje fanoušky.
Fotografové své fotky předávají zpravidla také v digitální podobě a můžete si z nich později vytvořit fotoknihu a věnovat ji jako dárek svým blízkým.
Focení v interiéru není podmínka a po domluvě s fotografem můžete vyrazit směle třeba do přírody nebo do ruchu velkoměsta a nechat si vytvořit originální fotky.
krásný muž
Situace, kdy chcete nějaké fotografie, ale nevíte, jak by měli vypadat není pro fotografa nic neobvyklého, stačí se domluvit o tom jaký typ fotek si představujete, k čemu jejich prezentace má sloužit. Fotograf má zkušenosti a ví co na fotce bude vypadat dobře a co ne. Je však dobré předem se s fotografem domluvit a říci o své představě tak aby se mohl na focení připravit nebo promyslet, jak focení bude probíhat. Pokud požadujete fotografie pro prezentaci vaší práce není od věci vzít si s sebou nějaké rekvizity čímž můžou být v případě kadeřnice třeba nůžky a v případě kancelářské profese třeba notebook nebo mobilní telefon.