Cesta k prvním místům vede přes kompletní službu

Před nedávnem jste spustili svůj první e-shop. Dlouhou dobu jste se věnovali tomu, aby měl přehledné třízení, hezké pozadí, poutavé grafické prvky. Ano, to vše je cesta k tomu, aby si na vašich stránkách zákazníci uvedené zboží pohodlně a rychle vybrali a aby se rádi vraceli k opětovným nákupům. Zaměřili jste se až na druhou stranu mince. Na té první straně stojí otázka, jak přivést potencionální zákazníky právě na vaše stránky?

umístění

Návštěvnost nechte na nás
Již devátý rok se staráme o to, abychom zajistili vysokou návštěvnost e-shopům našich zákazníků. Nejjednodušší cesta k úspěchu je přes objednání kompletní služby. Ta se postará o optimalizaci vašich internetových stránek i o jejich pravidelnou propagaci. Pro začátek je nutné vytipovat několik klíčových slov a provést SEO analýzu, zda jsou vaše stránky nastaveny správně. Pečlivě vybíráme klíčová slova a optimalizujeme obsah webu tak, aby jej vyhledávač zobrazil na předním postu. Pomáháme však i nadále. Trvale propagujeme vaše internetové stránky na tematických externích webech. Vypracujeme pro vás zajímavé PR články, které jsou zaměřeny vždy na konkrétní klíčové slovo. Publikujeme na stránkách s vysokou návštěvností a tam, kde se články třídí podle jednotlivých kategorií, aby byla zajištěna jejich vysoká návštěvnost.

obchod

A zpětný odkaz na vaše stránky je klíčem vysoké návštěvnosti právě vaší internetové prezentace. A vysoká návštěvnost vede kam? Na přední pozice ve vyhledávači, kde chce být jistě každý e-shop nebo webová prezentace. Jsme specialisté v oboru a k dnešnímu dni se můžeme pochlubit již necelým čtvrt milionem publikovaných článků. Mezi naše spokojené zákazníky patří cela řada významných společností. Rádi poskytneme naše zkušenosti i vám. Jsme vám k dispozici na emailu nebo na telefonním čísle a obratem vám zpracujeme podrobnou nabídku služeb včetně ceny.