Vyberte si vůni do interiéru

Pro příjemný pocit domova je vždy třeba před volbou interiérové vůně dobře vyvětrat, a potom zvážit, které aroma a v jakém výrobku zvolit. například ve formě:
· vonných tyčinek
· aromatických svíček
· potpourri
· katalytických lamp
· elektrického odpařovače
· bytových sprejů
kouř z vonné tyčinky

Vonné svíčky

Vonné svíčky, které jsou opravdu kvalitní, se vyrábějí z pravého včelího vosku. Poznáme je tak, že krásně voní po medu a mají zlatavou barvu. Tyto svíčky také vydrží hořet po poměrně dlouhou dobu. Bavlněné knoty, které se do vonných svíček používají a které dobře hoří, se v současné době přidávají již po čtyřech, anebo pěti do jedné svíčky. Je však třeba tyto knoty průběžně zastřihávat, aby nevydávaly kouř. V posledních letech se také stávají trendem elektronické svíčky, které jsou vyrobeny rovněž z vosku, ale její plamen, který vypadá jako skutečný, funguje na baterie. Mnohdy jsou tyto svíčky prodávány i s dálkovým ovládáním.

Bytové spreje

tyto spreje do interiéru slouží pro rychlé navonění bydlení, kdy se jednoduše nastříkají do prostoru interiéru. Jejich vůně je sice intenzivní, ale má pouze krátkou dobu trvání.

Vonné tyčinky

Vonné tyčinky jsou vyráběny z bambusových stébel. Na těchto bambusových štěpinkách je potom nanesena směs zpravidla vonných bylinek a jiných vonných ingrediencí. Jakmile se vonná tyčinka zapálí, aroma se z ní uvolní.
vonné tyčinky

Potpourri

Tato směs sušených květů a jiných částí rostlin je u nás velice oblíbena. Sušená směs květů je napuštěna aromatizujícími silicemi. Potpourri a obvykle nasype do dekorativní nádoby a s tou se umístí kdekoliv v interiéru. Podobnou variantou, jako jsou potpouri, jsou rovněž takzvané parfémované kameny, jejichž pórovitá struktura je napuštěna vonnou esencí.

Aromalampy

Aromalampy jsou obvykle keramické nádoby, které mohou být rozličných velikostí a tvarů. Do jejich spodní části se vloží čajová svíčka. V horní části aromalampy potom bývá zpravidla malá mistička, do které se nalije voda společně s několika kapkami stoprocentně přírodního esenciálního oleje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup