Pro lepší ráno


1. Časovaný kávovar
Jedním z nejhorších ranních rituálů je muset stát několik minut před kávovarem a čekat, až se udělá vaše dávka životadárné tekutiny. Nebylo by krásné, kdyby se dal přístroj načasovat, a vaše káva jenom čekala, až vy se vyhrabete z postele? Na trhu takový kávovar totiž opravdu je. Nastavíte čas, a pak už jen posloucháte líbezné vrčení, zatímco přesvědčujete sami sebe, že za studený hrnek těch pět minut navíc nestojí. Dojít až k posteli totiž ani tahle mašinka zatím neumí.
profi kávovar.jpg
 
2. Pohyblivý budík
Kolikrát už se stalo, že jste zaspali kvůli zrádnému tlačítku SNOOZE? Z oněch pěti minut se totiž jakousi záhadou vždycky stane půlhodina, a vy s jazykem na vestě dobíháte autobus. No, ne s touhle hračkou. Zároveň s tím, jak začne zvonit, se totiž dá do pohybu, a jediný způsob, jak ho ztlumit, je zvednout se a jít ho chytat. Pro ostrostřelce je zase na trhu verze, která se vypíná sestřelením malého terčíku laserovou pistolí.
noční stolek s lampičkou.jpg 
3. Maska na oči
Ve filmu je používají akorát manželky zbohatlíků, ale ona ta věc opravdu funguje. Zejména pokud bydlíte ve městě, tak může být kvalita vašeho spánku narušena světlem lamp, poutačů, a v létě samozřejmě i východem slunce. Abyste vymáčkli z každé minuty maximum, pořiďte si levnou masku na oči, díky které si skutečně odpočinete.
 
4. Čip na klíče, peněženku…
Noční můrou každého rána je zjistit pět minut před odchodem, že nemůžete najít peněženku, klíče, kartu do práce nebo jinou životně důležitou věc. Pokud nejste Harry Potter, začíná horečné prohrabávání všech kapes a vzpomínání, kde by hledaný předmět mohl být. S čipem ale stačí jen tlesknout, hvízdnout nebo zapnout aplikaci v mobilu, a
zvukový a světelný signál vás navede k cíli.
 probuzení brunety.jpg
5. Pes
Protože není lepšího budíčku, než když vám někdo slintá do ucha a dožaduje se venčení nebo alespoň procházky po zahradě. A „ne“ nebere jako odpověď.

3/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup