Používejte maziva, která vás nezklamou

Provoz náročných strojírenských zařízení vyžaduje mazivo. Je to základní předpoklad pro hladký a co nejméně ztrátový provoz. Tření totiž vzniká naprosto všude, kde probíhá relativní pohyb mezi dvěma součástmi. Abyste dostali tření na snesitelnou úroveň, budete potřebovat opravdu kvalitní mazivo. Takovým mazivem by měl být produkt od značky Molykote. Tato známá značka na poli průmyslových maziv dosáhla opravdu báječných výsledků.

ztracené místo

V sortimentu proto můžete najít kompletní výběr průmyslových maziv pro všechny typy provozů:

Průmyslové tuky – na bázi minerálních olejů, polo nebo plně syntetické
Oleje – na řetězy, pro převodovky, pro kompresory, hydraulické atd.
Povlakování – kluzné laky, ředidla pro kluzné laky, čisticí prostředky
Pasty – na závity, montážní, mazací a další
Disperze, produkty ve formě prášků a mnoho dalších výrobků…

Jak můžete vidět, sortiment zahrnuje opravdu mnoho produktů. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv, můžete očekávat maximální kvalitu, kterou oceníte především při provozu. Vaše stroje budou fungovat přesně tak, jak mají, a to bez nadměrného tření, které je v určitých případech velmi nežádoucí. Proto se obraťte a specialisty, u kterých budete moci kvalitně vybrat právě to mazivo nebo produkt, který váš stroj potřebuje.

nádobka na mazivo

Odborné poradenství přijde vhod

Protože sortiment značky Molykote je opravdu rozsáhlý, vyplatí se vám zainvestovat svůj čas i peníze do odborného poradenství. Uvidíte sami, že kvalitní radu určitě oceníte, neboť díky ní budete moci vybrat ještě kvalitněji, než se na první pohled může zdát.

Vybrat v této oblasti správně znamená ušetřit mnoho peněz, které byste jinak museli vložit do údržby či případných oprav zařízení, kterému byste nedopřáli právě to mazivo, které potřebuje. Proto zapomeňte na experimenty, ale raději volte produkty, které za to opravdu budou stát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup