Pamatujte si na vždy

Bude z vás maminka a vy byste si chtěla chvíle z těhotenství pamatovat navždy? Potřebujete si pamatovat to, co jen těžko popisujete slovy a chtěla byste, aby to vypadalo naprosto skvěle? Potom bychom vám velmi rádi nabídli skvělé těhotenské focení praha. Můžete si užívat nejen samotný průběh focení, který bude příjemný a podle vašich představ, ale samozřejmě také následný materiál, který dostanete v té největší kvalitě, a není problém ani rovnou fotografie zarámovat.
Můžete si vzít klidně nějaký kostýmek, fotit se sama, s rodinou nebo si nechat udělat černobílé fotky, které jsou velice oblíbené. K dispozici je také volba aktu, který vypadá v provedení světla a stínu naprosto magicky.

těhotná

Každá jsme jiná a každá krásná

Užívejte si své jedinečné chvíle tak, jak je cítíte, nic neskrývejte a zvěčněte si přítomnost, takovou realitu, jakou prožíváte. Věřte, že pokud si s sebou vezmete rodinu, budete mít skvělé vzpomínky na společné okamžiky, protože takové focení obnáší i spoustu zábavy a neobvyklých okamžiků. Jedná se o jednu z nejhezčích prací, které v oblasti focení v ateliéru jsou, protože šťastná žena v očekávání dokáže působit tak skvěle, odhaluje svou skrytou krásu, kterou v sobě najde každá žena. Těšit se můžete na uvolněnou atmosféru, která vám nabídne možnost se uvolnit a projevit tak všechny emoce.

žena těhotná

Kromě potěšení pro sebe a třeba manžela, budete mít později fotky pro děťátko, které by jednou určitě chtělo vidět, jak bylo u maminky v bříšku. Je tu tolik důvodů pro to, proč to udělat, tak neváhejte dlouho a ponořte se do toho. Takové focení není ani příliš finančně náročné, takže je dostupné pro každého. Budeme se na vás moc těšit, a později se můžete přijet fotit třeba i s miminkem, abyste plynule navázali ve svém fotoalbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup