Internetové seznamky

Pokud se člověk rozhodne přihlásit se na nějakou tu internetovou seznamku, měl by myslet na to, že se má řídit rozumem a věřit svým smyslům. Každým rokem vznikne spoustu nových seznamek a na našem internetu byste jich mohli najít už kolem 200.
spokojená žena u pc
Určitě byste na internetu našli seznamky, které jsou klasické ale i speciální. Ty speciální se dokonce zaměřují i na seniory nebo hendikepované.
Opět platí to, že s novými technologiemi se mění i způsob seznamování.
Věděli jste, že existuje služba, díky které se můžete seznámit s člověkem, který se vám líbil například po cestě do práce? Právě tohle umožňuje zaznamenání polohy přes GPS. Já osobně si myslím, že to už je příliš a začíná to mít co dočinění se stalkováním a to rozhodně není nikomu příjemné. Tento způsob se nazývá checkování.
psaní na seznamce
Možná byste se divili, ale portál, který takový způsob seznámení podporuje má k dnešnímu dni okolo 14 tisíc uživatelů, kteří mohou po příchodu domů vyhledat osobu, která je venku zaujala. Nepřijde vám to šílené?
Cílem je dostat lidi ven od počítačů a zajít si s tím, kdo se vám zalíbil na oběd. To u klasických seznamek zrovna nefunguje.
Mezi jednu z těch nejstarších bychom mohli zařadit Lidé.cz, jehož provozovatelem je Seznam.cz.
Samozřejmě žádná ze seznamek nechce zůstat pozadu a to ani ta od Seznamu, která chystá velké změny.
dvě kávy na stole
Někteří odborníci ale tvrdí, že seznamování online není pro nás úplně ideálním řešením. Rozhodně je to více naslepo, než když si můžeme dotyčnou osobu prohlédnout od hlavy až k patě v realitě.
Je přece důležité vidět, jak se daná osoba usmívá, jak komunikuje apod. Aniž by si to někteří uvědomovali, až tři čtvrtě informací předáváme nonverbálně.
Pokud ale seznámení myslí obě strany opravdu vážně, pak by si měly domluvit nějaké to rande co nejdříve, aby se mohli poznat navzájem očima i ušima.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup