Hračky s Krtečkem nepřestanou děti těšit

Které dítě by nemilovalo pohádku Krtečka? Už jenom při pomyšlení na roztomilého krtka s jeho kamarády, se každé dětské oči rozzáří a nenechají si ujít žádnou příležitost k tomu, jak mu být nablízku. Ať už to bude při sledování pohádky v televizi nebo ve společnosti krtečkových hraček, každé dítě se potěší, když ho bude moct uvidět a hrát si třeba i s předměty, na kterých je zobrazený.
plyšoví krtečci

Hračky, které budou vždy v oblibě

Pokud už nevíte, jaké hračky dětem zakoupit, věřte, že ty s pohádkovým Krtečkem jsou sázka na jistotu. V naší nabídce si můžete hned několik takových zakoupit a potěšit nimi vaše malé ratolesti bez ohledu na jejich věk. V sortimentu nalezete oblíbené plyšáky, bez kterých si žádné dítě nedovede představit dětství a nejraději jich má u sebe i v době, když spí.
Mezi oblíbené hrací prvky patří i knížky, které dětem dovedou nabídnout mnoho příběhů. U nás si můžete vybrat 2 varianty knížek s touto oblíbenou pohádkovou postavičkou.
Rodiče dobře vědí, že edukační hračky nemůžou chybět v pokojíku žádného dítěte. Mezi populární vzdělávací hry patří puzzle, které dokážou rozvíjet paměť, logické myšlení a jemnou motoriku. A aby byly už od pohledu zajímavé, je nutné vybrat dítěti takový obrázek, se kterým se rychle ztotožní.
Dřevěné hračky mají dlouholetou tradici a ani v současné době se jim nikdo nevyhýbá. V kategorii skládaček můžete vašemu dítěti pořídit šikovné dřevěné puzzle v podání jejich oblíbené kreslené pohádky s Krtečkem.
pohádkový plyšáci

Buďte připravení na cesty, ale i do školy

Pro starší děti je ideálním řešením zakoupit takový batoh, který bude praktický, dostatečně prostorný, ale i vkusný díky svému designu. Batoh s Krtečkem ocení nejen školáci, ale i děti, které milují jakékoliv výlety.
Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jakým batohem uděláte vašemu dítěti radost, nepochybujte o tom, že právě tato volba bude trefa do černého jak pro kluky, tak i pro holky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup