Efektivní jeřáby šetří váš čas


Uvažujete nad tím, že byste si pronajmuli na pár hodin, dní nebo dokonce týdnu autojeřáb, abyste co nejvíce urychlili a zefektivnili práci na vaší stavbě? Je to rozhodnutí, které vám ušetří opravdu hromadu času a starostí. Již žádné ruční přenášení těžkých stavebních bloků, už žádné problémy při montážních pracích ve výškách – s těmito speciálními vozidly to bude zkrátka hračka. Vypůjčení je přitom velmi dostupnou záležitostí, hodinové sazby se běžně pohybují třeba již od 850 Kč.
 
rameno

Seznamte se s vozovým parkem

Při pronájmu si musíte také předem ujasnit, jaký typ přesně si budete chtít pronajmout. Existuje totiž samozřejmě více typů, které se svým spektrem využití, velikostí, nosností a pochopitelně i cenou liší. Zde se můžete seznámit s těmi nejzákladnějšími autojeřáby Praha, které se pronajímají nejčastěji:
 
–          AD 20.2 – montážní, stavební i vyprošťovací práce, disponuje praktickou váhou a teleskopickým žebříkem, nejdostupnější typ
–          AD 28 – obdobné využití jako u předchozího typu, nepatrně větší rozměry
–          GMK 2035 – jeřáb vynikající obrovskou nosností a možností manipulace až ve pětačtyřiceti metrové výšce, disponuje automatizovanými systémy, nejdražší typ

zdvihač

Kdy je pro vás pronájem autojeřábů vhodný?

Možná stále nejste plně obeznámeni s možnostmi využití těchto těžkých vozidel. Největší prim hrají zejména na stavbách, kde je jejich použití takřka nutností. Budou pro vás užitečně však v mnoha nejrůznějších situacích, perfektně si totiž poradí s manipulacemi s těžkými břemeny, montážními pracemi všeho druhu, s nakládkami a vykládkami, manipulací s těžkými stavebními bloky a dalšími materiály. Když se odpoutáme od tématu stavba, tak vás určitě nepřekvapí ani to, že se používají také při nejrůznějších vyprošťovacích a záchranných akcích, které se odehrávají ve větších výškách. Těmito vyjmenovanými pracemi to však rozhodně nekončí, je toho mnohem víc.