Chcete si doma něco přivydělat?

Bavila by vás výroba dekorativních ozdob? Pak máte příležitost zapojit se do našeho propracovaného systému ručně vyráběných dekorativních ozdob. Mnohé ženy to nejenom baví, ale také si zde přijdou na pěkný přivýdělek. Kolik si vyděláte je jenom na vás, záleží to na času, kolik u výroby daných ozdob strávíte. Můžete pracovat celé dny a výsledek bude záležet jenom na vaší píli.

dekorační ozdoby

Brigáda z domova?

1) Jednoduchá a pro každého. Takto si mohou přivydělat maminky na mateřské dovolené, studenti, důchodci, ale i mnoho dalších lidí, kteří svůj čas doma chtějí využít efektivněji než jenom nudou nebo celodenním díváním se na televizi.
2) Není jednoduché najít kvalitní práci z domova! Dejte si pozor na nabídky, u kterých hned na začátku někomu něco platíte, a jsou to takzvaná letadla!
3) Mnoho lidí nemůže najít práci z domova třeba dlouhé měsíce nebo i roky. Některé typy jsou podvodné, jiné zjistíte, že by vás nebavily, nebo že byste je nemuseli zvládnout. Naši výrobu však zvládne naprosto každý.

Výroba ozdob a dekorativních předmětů může bavit každého

sněhulák
Při chvilce si doma přivydělat nějaké peníze, které si našetříte na dovolenou, pro nějaké maličkosti navíc pro své děti, nebo jen tak abyste si mohli koupit konečně něco pro sebe, po čem jste už dlouhou toužily. Tato práce se hodí jak pro muže, tak i pro ženy. Brigáda Selvintech s.r.o. je pro každého.

Zasíláme vždy instrukce a také všechny potřebné materiály, které na výrobu budete potřebovat. Plus základní plánek, podle kterého budete dané ozdoby či dekorativní předměty vyrábět, takže se nemusíte vůbec ničeho dopředu obávat. Můžete si to zkusit a pak uvidíte, jestli vás to bude bavit. Možná jednou udělá tato maličká ručně vyrobená ozdoba radost nějakému zaměstnanci nebo obchodnímu partnerovi či jenom malému dítěti u stromečku, když si je nakoupí někdo pro svou rodinu.